Datamanie je zpět s letním nášupem dat!

Mobilní operátor O2 se po roce opět vytasil s nabídkou, kterou si zamilují především datově nároční uživatelé mobilních zařízení. V limitované akci Datamánie přináší předplacenou SIM kartu, se kterou za 300 Kč měsíčně získáte nevídaných 100 GB dat. Nabídka platí do vyprodání zásob, nejpozději však do 15.8.2021. 

Pokud si myslíte, že háček bude v omezení rychlosti, kterou vám operátor povolí surfovat, nemusíte mít obavy. Karta umožňuje přenos dat v rámci 4G/LTE sítě a žádné omezení rychlosti se nekoná. Datového balíčku si tedy můžete užívat plnými doušky. Nutno podotknout, že data lze čerpat pouze na území České republiky. Vyrazíte-li na dovolenou či pracovní cestu do zahraničí, budete se muset porozhlédnout po jiném způsobu, jak zůstat nadále online.

Zdroj: Youtube kanál O2 CZ

Datově nejštědřejší nabídku na českém trhu mohou zákazníci využívat nejen ve svých mobilech, ale i v tabletech nebo jiných zařízeních. Pro získání pravidelných 100 GB dat stačí mít kartu nabitou alespoň na 300 korun, aby se balíček mohl každý měsíc obnovit,“ vysvětluje Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2. Pro bezstarostné zajištění pravidelné obnovy datového balíčku dále doporučuje, aby zákazníci využili funkci automatického dobíjení, která je k dispozici v samoobsluze Moje O2.


Přihlásit se k newsletteru

Zajímaly by vás nejlepší nabídky mobilních tarifů, ceny internetu, pojištění a dalších služeb? Stačí zadat svou emailovou adresu níže, jednou měsíčně zasíláme newsletter s nejlepší aktuální nabídkou na trhu:

 

Z odběru newsletterů se můžete kdykoliv odhlásit.


Věříme, že nabídka Datamanie.cz bude zajímavá nejen pro mladé lidi, kteří si navykli být stále online a už nerozlišují, jestli k volání využívají běžné hovory nebo nejrůznější aplikace, ale i pro rodiny s dětmi. Těm může datová předplacenka vyřešit přístup na internet během cestování po Česku nebo třeba v rámci pobytů na letních táborech a prázdninách u prarodičů,“ dodává Cieslarová.

Předplacenou SIM kartu lze využít i k volání, s odchozím hovorem se aktivuje neomezené volání na den, které je zpoplatněno částkou 15 Kč. Předplacenou SIM kartu lze získat výhradně na webu datamanie.cz a zaplatíte-li online, doručí vám ji kurýr bezplatně. V případě objednávky na dobírku si připravte ještě 59 Kč.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *