obrázek s krajinou

O2 TV rozšíří nová videotéka plná dokumentů

O2 představuje novinku, která přináší další prémiový obsah do O2 TV. Od října tak rozšíří službu nová knihovna National Geographic.

“ Ty nejlepší dokumenty v prvotřídní kvalitě nadchnou nejen nadšence přírody, ale potěší všechny, které zajímá historie, vesmír, technika nebo cestování,“ vysvětluje Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV. “ Speciální knihovna je rozdělená do 35 tematických okruhů a přináší skutečně ten nejkvalitnější obsah, který byl na poli dokumentů kdy natočen,“ dodává Lenerová.

Knihovna National Geographic se do sekce Aplikace v O2 TV, kde se aktuálně nachází například O2 TV Plus, Youtube či Dětský koutek, začnš postupně zařazovat od 11. října. Kromě již zmíněných tematických kategorií se diváci dočkají i prémiových dokumentů o aktuálním dění z produkce National Geographic a National Geographic Wild.


Přihlásit se k newsletteru

Zajímaly by vás nejlepší nabídky mobilních tarifů, ceny internetu, pojištění a dalších služeb? Stačí zadat svou emailovou adresu níže, jednou měsíčně zasíláme newsletter s nejlepší aktuální nabídkou na trhu:

 

Z odběru newsletterů se můžete kdykoliv odhlásit.


„Jsme potěšeni a nadšeni, že můžeme rozšířit naše skvělé partnerství s O2 a poskytnout divákům možnost sledovat jedinečné dokumenty z dílny National Geographic nejen v televizi, ale také pomocí nové služby na vyžádání – National Geographic. Stavitelství, příroda, výsledky lidského snažení, vesmír, archeologie, pohledy do budoucna – to je jen několik málo oblastí, do kterých se mohou předplatitelé O2 přenést.,“ říká Marlena Pasowski, ředitelka distribuční pobočky pro střední Evropu.

Každý měsíc bude nabídka pořadů obohacena o další tituly. Diváci tak budou mít možnost znovu zhlédnout populární dokumentární série, jakými jsou například Nevlídná planeta nebo Evropa z výšky, u které National Geographic na konci října chystá premiéru třetí série.

Nová dokumentární videotéka je připravena pro zákazníky, kteří O2 TV sledují přes set-top box nebo O2 TV aplikaci na chytrých televizorech LG. Dostupná bude v tarifech O2 TV Bronzová, Stříbrná a Zlatá. Zákazníkům, kterým se knihovna National Geographic nezobrazuje, doporučuje O2 restart set-top boxu.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.