Chrome prohlížeč

Chrome je internetový prohlížeč vyvinutý společností Google. Je to jedno z nejpopulárnějších internetových prohlížečů na trhu a je k dispozici pro různé operační systémy, včetně Windows, MacOS, Linux, iOS a Android.

Chrome se vyznačuje rychlým načítáním stránek, širokou škálou funkcí pro správu a organizaci záložek a podporou různých rozšíření a aplikací. Kromě toho obsahuje funkci pro synchronizaci, která umožňuje uživatelům synchronizovat svoji historii prohlížení, záložky, hesla a další nastavení na více zařízeních.

Chrome také obsahuje funkci pro soukromé prohlížení, která umožňuje uživatelům procházet internet bez toho, aby se zaznamenávala jejich historie prohlížení nebo ukládaly soubory cookie. Tato funkce je užitečná pro ochranu soukromí uživatelů při procházení internetu.


Výběr z blogových článků:

internet na chatu

Moderní způsoby, jak si zajistit internet na chatu v roce 2023

V minulých letech se díky covidu rozšířila možnost práce z domova, a to prakticky odkudkoliv. Dnes je běžné pracovat na chatě a užívat si tak příjemné prostředí k práci, pokud máme na chatě dostatečně kvalitní internetové připojení. Existuje několik způsobů, jak si zajistit internet na chatu: