CVV kód

CVV (Card Verification Value) kód je bezpečnostní kód, který se nachází na zadní straně platební karty. Je to tří nebo čtyřmístné číslo, které slouží jako další ochrana proti neoprávněnému použití karty.

CVV kód se obvykle používá při online nákupech nebo při platbách telefonem. Při těchto transakcích je požadováno, aby zákazník zadal svoji kartu a CVV kód, což poskytuje dodatečnou vrstvu ochrany proti podvodům. CVV kód není uložen u platebních systémů ani u obchodníků, což znamená, že jej nelze získat z databází nebo jiných zdrojů.

CVV kód je důležitý pro ochranu vaší platební karty před zneužitím a je důležité ho uchovávat v bezpečí a neposkytovat ho ostatním osobám.


Výběr z blogových článků:

nejvýhodnější rodinný tarif

Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější rodinný tarif

Při výběru rodinného tarifu je důležité zvážit několik faktorů, jako je počet členů v tarifu, jejich individuální potřeby a spotřeby dat, minut volání a SMS.

Zvažte rozdělení služeb mezi členy rodiny. Mladší generace bude jistě více využívat mobilní data než volání. Větší objem volání přihrajte sobě a větší objem dat věnujte dětem. Pak je už na vás, jaké objemy u tarifů zvolíte.